NSYCRN64200
Numer produktu DigiKey
4008-NSYCRN64200-ND
Producent
Numer produktu producenta
NSYCRN64200
Opis
ENCLOSURE STL 23.62"L X 15.75"W
Standardowy czas realizacji przez producenta
3 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Obudowa Metal, stal Szare Pokrywa w zestawie 23,622" x 15,748" (600,00mm x 400,00mm) (dł. x szer.) X 7,874" (200,00mm)
Modele EDA/CAD
NSYCRN64200 Modele
Kategoria
Wysokość
7,874" (200,00mm)
Prod.
Powierzchnia (dł. x szer.)
372in² (2400cm²)
Opakowanie
Skrzynka
Konstrukcja
Pokrywa w zestawie
Kolor
Szare
Rozmiar / wymiar
23,622" x 15,748" (600,00mm x 400,00mm) (dł. x szer.)