NSYCRN54250
Numer produktu DigiKey
4008-NSYCRN54250-ND
Producent
Numer produktu producenta
NSYCRN54250
Opis
ENCLOSURE STL 19.69"L X 15.75"W
Szczegółowy opis
Obudowa Metal, stal Jasnoszare Drzwi na zawiasach 19,685" x 15,748" (500,00mm x 400,00mm) (dł. x szer.) X 9,843" (250,00mm)
Modele EDA/CAD
NSYCRN54250 Modele
Kategoria
Wysokość
9,843" (250,00mm)
Prod.
Powierzchnia (dł. x szer.)
310in² (2000cm²)
Kolor
Jasnoszare
Rozmiar / wymiar
19,685" x 15,748" (500,00mm x 400,00mm) (dł. x szer.)