NSYCRN54200T
Numer produktu DigiKey
4008-NSYCRN54200T-ND
Producent
Numer produktu producenta
NSYCRN54200T
Opis
ENCLOSURE STL 19.69"L X 15.75"W
Szczegółowy opis
Obudowa Metal, stal Jasnoszare, przezroczysta pokrywa/drzwi Drzwi na zawiasach 19,685" x 15,748" (500,00mm x 400,00mm) (dł. x szer.) X 7,874" (200,00mm)
Modele EDA/CAD
NSYCRN54200T Modele
Kategoria
Wysokość
7,874" (200,00mm)
Prod.
Powierzchnia (dł. x szer.)
310in² (2000cm²)
Kolor
Jasnoszare, przezroczysta pokrywa/drzwi
Rozmiar / wymiar
19,685" x 15,748" (500,00mm x 400,00mm) (dł. x szer.)