NSYCRN54150P
Numer produktu DigiKey
4008-NSYCRN54150P-ND
Producent
Numer produktu producenta
NSYCRN54150P
Opis
ENCLOSURE STL 19.69"L X 15.75"W
Szczegółowy opis
Obudowa Metal, stal Jasnoszare Drzwi na zawiasach 19,685" x 15,748" (500,00mm x 400,00mm) (dł. x szer.) X 5,906" (150,00mm)
Modele EDA/CAD
NSYCRN54150P Modele
Kategoria
Wysokość
5,906" (150,00mm)
Prod.
Powierzchnia (dł. x szer.)
310in² (2000cm²)
Kolor
Jasnoszare
Rozmiar / wymiar
19,685" x 15,748" (500,00mm x 400,00mm) (dł. x szer.)