NSYCRN44200P
Numer produktu DigiKey
4008-NSYCRN44200P-ND
Producent
Numer produktu producenta
NSYCRN44200P
Opis
ENCLOSURE STL 15.75"L X 15.75"W
Szczegółowy opis
Obudowa Metal, stal Jasnoszare Drzwi na zawiasach X 7,874" (200,00mm)
Modele EDA/CAD
NSYCRN44200P Modele
Kategoria
Wysokość
7,874" (200,00mm)
Prod.
Powierzchnia (dł. x szer.)
248in² (1600cm²)
Kolor
Jasnoszare
Rozmiar / wymiar
15.748" L x 15.748" W (400.00mm x 400.00mm)