NSYCRN44200
Numer produktu DigiKey
4008-NSYCRN44200-ND
Producent
Numer produktu producenta
NSYCRN44200
Opis
ENCLOSURE STL 15.75"L X 15.75"W
Standardowy czas realizacji przez producenta
8 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Obudowa Metal, stal Szare Pokrywa w zestawie X 7,874" (200,00mm)
Modele EDA/CAD
NSYCRN44200 Modele
Kategoria
Wysokość
7,874" (200,00mm)
Prod.
Powierzchnia (dł. x szer.)
248in² (1600cm²)
Opakowanie
Skrzynka
Konstrukcja
Pokrywa w zestawie
Kolor
Szare
Rozmiar / wymiar
15.748" L x 15.748" W (400.00mm x 400.00mm)