NSYCRN43200T
Numer produktu DigiKey
4008-NSYCRN43200T-ND
Producent
Numer produktu producenta
NSYCRN43200T
Opis
ENCLOSURE STL 15.75"L X 11.81"W
Szczegółowy opis
Obudowa Metal, stal Jasnoszare, przezroczysta pokrywa/drzwi Drzwi na zawiasach 15,748" x 11,811" (400,00mm x 300,00mm) (dł. x szer.) X 7,874" (200,00mm)
Modele EDA/CAD
NSYCRN43200T Modele
Kategoria
Wysokość
7,874" (200,00mm)
Prod.
Powierzchnia (dł. x szer.)
186in² (1200cm²)
Kolor
Jasnoszare, przezroczysta pokrywa/drzwi
Rozmiar / wymiar
15,748" x 11,811" (400,00mm x 300,00mm) (dł. x szer.)