NSYCRN43150
Numer produktu DigiKey
4008-NSYCRN43150-ND
Producent
Numer produktu producenta
NSYCRN43150
Opis
ENCLOSURE STL 15.75"L X 11.81"W
Standardowy czas realizacji przez producenta
8 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Obudowa Metal, stal Szare Pokrywa w zestawie 15,748" x 11,811" (400,00mm x 300,00mm) (dł. x szer.) X 5,906" (150,00mm)
Modele EDA/CAD
NSYCRN43150 Modele
Kategoria
Wysokość
5,906" (150,00mm)
Prod.
Powierzchnia (dł. x szer.)
186in² (1200cm²)
Opakowanie
Skrzynka
Konstrukcja
Pokrywa w zestawie
Kolor
Szare
Rozmiar / wymiar
15,748" x 11,811" (400,00mm x 300,00mm) (dł. x szer.)