NSYCRN33200T
Numer produktu DigiKey
4008-NSYCRN33200T-ND
Producent
Numer produktu producenta
NSYCRN33200T
Opis
ENCLOSURE STL 11.81"L X 11.81"W
Standardowy czas realizacji przez producenta
5 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Obudowa Metal, stal Jasnoszare, przezroczysta pokrywa/drzwi Drzwi na zawiasach 11,811" x 11,811" (300,00mm x 300,00mm) (dł. x szer.) X 7,874" (200,00mm)
Modele EDA/CAD
NSYCRN33200T Modele
Kategoria
Wysokość
7,874" (200,00mm)
Prod.
Powierzchnia (dł. x szer.)
140in² (900cm²)
Opakowanie
Zbiorcze
Konstrukcja
Drzwi na zawiasach
Kolor
Jasnoszare, przezroczysta pokrywa/drzwi
Rozmiar / wymiar
11,811" x 11,811" (300,00mm x 300,00mm) (dł. x szer.)