NSYCRN33150P
Numer produktu DigiKey
4008-NSYCRN33150P-ND
Producent
Numer produktu producenta
NSYCRN33150P
Opis
ENCLOSURE STL 11.81"L X 11.81"W
Szczegółowy opis
Obudowa Metal, stal Jasnoszare Drzwi na zawiasach 11,811" x 11,811" (300,00mm x 300,00mm) (dł. x szer.) X 5,906" (150,00mm)
Modele EDA/CAD
NSYCRN33150P Modele
Kategoria
Wysokość
5,906" (150,00mm)
Prod.
Powierzchnia (dł. x szer.)
140in² (900cm²)
Kolor
Jasnoszare
Rozmiar / wymiar
11,811" x 11,811" (300,00mm x 300,00mm) (dł. x szer.)