NSYCRN325150P
Numer produktu DigiKey
4008-NSYCRN325150P-ND
Producent
Numer produktu producenta
NSYCRN325150P
Opis
ENCLOSURE STEEL 9.84"L X 7.87"W
Standardowy czas realizacji przez producenta
5 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Obudowa Metal, stal Jasnoszare Drzwi na zawiasach 9,843" x 7,874" (250,00mm x 200,00mm) (dł. x szer.) X 5,906" (150,00mm)
Modele EDA/CAD
NSYCRN325150P Modele
Kategoria
Wysokość
5,906" (150,00mm)
Prod.
Powierzchnia (dł. x szer.)
77,6in² (501cm²)
Opakowanie
Zbiorcze
Konstrukcja
Drzwi na zawiasach
Kolor
Jasnoszare
Rozmiar / wymiar
9,843" x 7,874" (250,00mm x 200,00mm) (dł. x szer.)