NSYCRN22150
Numer produktu DigiKey
4008-NSYCRN22150-ND
Producent
Numer produktu producenta
NSYCRN22150
Opis
ENCLOSURE STL 7.87"L X 7.87"W
Standardowy czas realizacji przez producenta
8 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Obudowa Metal, stal Szare Pokrywa w zestawie 7,874" x 7,874" (200,00mm x 200,00mm) (dł. x szer.) X 5,906" (150,00mm)
Modele EDA/CAD
NSYCRN22150 Modele
Kategoria
Wysokość
5,906" (150,00mm)
Prod.
Powierzchnia (dł. x szer.)
62,0in² (400cm²)
Opakowanie
Skrzynka
Konstrukcja
Pokrywa w zestawie
Kolor
Szare
Rozmiar / wymiar
7,874" x 7,874" (200,00mm x 200,00mm) (dł. x szer.)