NSYCRN108300P
Numer produktu DigiKey
4008-NSYCRN108300P-ND
Producent
Numer produktu producenta
NSYCRN108300P
Opis
ENCLOSURE STEEL 39.37"L X 31.5"W
Standardowy czas realizacji przez producenta
5 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Obudowa Metal, stal Jasnoszare Drzwi na zawiasach X 11,811" (300,00mm)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
NSYCRN108300P Modele
Kategoria
Wysokość
11,811" (300,00mm)
Prod.
Powierzchnia (dł. x szer.)
1240in² (8000cm²)
Opakowanie
Zbiorcze
Konstrukcja
Drzwi na zawiasach
Status części
Aktywny
Materiał
Typ pojemnika
Obudowa
Kolor
Jasnoszare
Rozmiar / wymiar
39.370" L x 31.496" W (1000.00mm x 800.00mm)