LXM32CD72N4
Numer produktu DigiKey
4008-LXM32CD72N4-ND
Producent
Numer produktu producenta
LXM32CD72N4
Opis
LXM32C ANALOGUE PULSE TRAIN 72A
Standardowy czas realizacji przez producenta
5 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Serwomechanizm prądu zmiennego 200 - 480V~ Zasilanie 72A 200 - 480V Obciążenie
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
LXM32CD72N4 Modele
Kategoria
Napięcie - obciążenia
200 - 480V
Producent
Schneider Electric
Prąd - wyjściowy
72A
Seria
Moc - obciążenie
13 kW
Opakowanie
Skrzynka
Napięcie - zasilania
200 - 480V~
Status części
Aktywny
Interfejs
Modbus TCP, RS-485
Typ
Moduł
Typ mocowania
Montaż na podstawie montażowej
Typ silnika
Serwomechanizm
Temperatura robocza
0°C - 50°C