LUCA18BL
Numer produktu DigiKey
4008-LUCA18BL-ND
Producent
Numer produktu producenta
LUCA18BL
Opis
STD CONTROL 4.5-18A 24VDC
Standardowy czas realizacji przez producenta
5 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Moduł sterujący 24V, 18A
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
LUCA18BL Modele
Kategoria
Typ akcesorium
Moduł sterujący
Producent
Schneider Electric
Zastosowanie
Rozrusznik silnika
Seria
Specyfikacje
24V, 18A