LC2D65AP7 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Schneider Electric
W magazynie: 1
Arkusz danych
Stycznik SPST-NO (3 Form A) 65 A 230V~ Cewka Podstawa montażowa, szyna DIN
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
TeSys Deca-The New Generation Motor Starters
SEN66 Air Quality Monitor Sensor Evaluation Kit - Unboxing | DigiKey
LC2D65AP7
Numer produktu DigiKey
4008-LC2D65AP7-ND
Producent
Numer produktu producenta
LC2D65AP7
Opis
TESYS3PEVLK REVERS CTR65A30KW AC
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
LC2D65AP7 Modele
Kategoria
Napięcie przełączania
690V~, 300V= - (maks.)
Temperatura robocza
-40°C - 70°C
Napięcie wymuszenia działania
184V~
Napięcie wymuszenia zwolnienia
69V~
Napięcie cewki
230V~
Czas pracy
26 ms
Prąd znamionowy styku
65 A