LC2D32G7 nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Schneider Electric
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Schneider Electric
W magazynie: 0
Arkusz danych
Stycznik SPST-NO (3 Form A) 32 A 120V~ Cewka Podstawa montażowa, szyna DIN
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
TeSys Deca-The New Generation Motor Starters
SEN66 Air Quality Monitor Sensor Evaluation Kit - Unboxing | DigiKey
LC2D32G7
Numer produktu DigiKey
4008-LC2D32G7-ND
Producent
Numer produktu producenta
LC2D32G7
Opis
TESYS REVERSING CONTACTOR
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
LC2D32G7 Modele
Kategoria
Napięcie przełączania
690V~, 300V= - (maks.)
Temperatura robocza
-40°C - 70°C
Napięcie wymuszenia działania
96V~
Napięcie wymuszenia zwolnienia
36V~
Napięcie cewki
120V~
Czas pracy
22 ms
Prąd znamionowy styku
32 A