LC2D18B7
Numer produktu DigiKey
4008-LC2D18B7-ND
Producent
Numer produktu producenta
LC2D18B7
Opis
TESYS 3P REVERS CTR18A AC3 9KW24
Standardowy czas realizacji przez producenta
5 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Stycznik SPST-NO (3 Form A) 18 A 24V~ Cewka Podstawa montażowa, szyna DIN
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
LC2D18B7 Modele
Kategoria
Napięcie przełączania
690V~, 300V= - (maks.)
Producent
Schneider Electric
Funkcje
Styki pomocnicze
Seria
Styl zakończenia
Zacisk główkowy
Opakowanie
Skrzynka
Temperatura robocza
-40°C - 70°C
Status części
Aktywny
Napięcie wymuszenia działania
19,2V~
Typ mocowania
Podstawa montażowa, szyna DIN
Napięcie wymuszenia zwolnienia
7,2V~
Napięcie cewki
24V~
Czas pracy
22 ms
Forma styku
SPST-NO (3 Form A)
Czas zwalniania
19 ms
Prąd znamionowy styku
18 A