LC2D150M7 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
Schneider Electric
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Schneider Electric
W magazynie: 0
Arkusz danych
Stycznik SPST-NO (3 Form A) 150 A 220V~ Cewka Podstawa montażowa, szyna DIN
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
TeSys Deca-The New Generation Motor Starters
SEN66 Air Quality Monitor Sensor Evaluation Kit - Unboxing | DigiKey
LC2D150M7
Numer produktu DigiKey
4008-LC2D150M7-ND
Producent
Numer produktu producenta
LC2D150M7
Opis
REVERSING CONTACTOR
Standardowy czas realizacji przez producenta
5 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Napięcie przełączania
1000V~, 300V= (maks.)
Producent
Funkcje
Styki pomocnicze, dioda
Seria
Styl zakończenia
Zacisk główkowy
Opakowanie
Skrzynka
Temperatura robocza
-40°C - 70°C
Status części
Aktywny
Napięcie wymuszenia działania
176V~
Typ mocowania
Podstawa montażowa, szyna DIN
Napięcie wymuszenia zwolnienia
66V~
Napięcie cewki
220V~
Czas pracy
35 ms
Forma styku
SPST-NO (3 Form A)
Czas zwalniania
75 ms
Prąd znamionowy styku
150 A