LC1G630KUEN
Numer produktu DigiKey
4008-LC1G630KUEN-ND
Producent
Numer produktu producenta
LC1G630KUEN
Szczegółowy opis
Stycznik SPST-NO (3 Form A) 630 A 100 - 250V~/= Cewka Montaż na podstawie montażowej
Modele EDA/CAD
LC1G630KUEN Modele
Kategoria
Prąd znamionowy styku
630 A
Napięcie przełączania
1000V~ (maks.)
Styl zakończenia
Końcówka sprężynowa
Temperatura robocza
-40°C - 70°C
Typ mocowania
Montaż na podstawie montażowej
Czas pracy
70 ms
Napięcie cewki
100 - 250V~/=