LC1G630EHEN
Numer produktu DigiKey
4008-LC1G630EHEN-ND
Producent
Numer produktu producenta
LC1G630EHEN
Opis
CONTACTORTESYSGIGA630 3P STD48-1
Szczegółowy opis
Stycznik SPST-NO (3 Form A) 630 A Cewka Montaż na podstawie montażowej
Modele EDA/CAD
LC1G630EHEN Modele
Kategoria
Prąd znamionowy styku
630 A
Napięcie przełączania
1000VAC, 460VDC - Max
Styl zakończenia
Złącze kwadratowe oczkowe
Temperatura robocza
-40°C - 70°C