LC1G265EHEN
Numer produktu DigiKey
4008-LC1G265EHEN-ND
Producent
Numer produktu producenta
LC1G265EHEN
Opis
CONTACTORTESYSGIGA265 3P STD48-1
Szczegółowy opis
Stycznik SPST-NO (3 Form A) 265 A Cewka Montaż na podstawie montażowej
Modele EDA/CAD
LC1G265EHEN Modele
Kategoria
Prąd znamionowy styku
265 A
Napięcie przełączania
1000VAC, 460VDC - Max
Styl zakończenia
Złącze kwadratowe oczkowe
Temperatura robocza
-25°C - 60°C