LC1G185EHEA
Numer produktu DigiKey
4008-LC1G185EHEA-ND
Producent
Numer produktu producenta
LC1G185EHEA
Opis
CONTACTORTESYSGIGA185 3P ADV48-1
Szczegółowy opis
Stycznik SPST-NO (3 Form A) 185 A Cewka Montaż na podstawie montażowej
Modele EDA/CAD
LC1G185EHEA Modele
Kategoria
Prąd znamionowy styku
185 A
Napięcie przełączania
1000VAC, 460VDC - Max
Temperatura robocza
-40°C - 70°C