LC1G150LSEA
Numer produktu DigiKey
4008-LC1G150LSEA-ND
Producent
Numer produktu producenta
LC1G150LSEA
Szczegółowy opis
Stycznik SPST-NO (3 Form A) 150 A 200 - 500V~/= Cewka Montaż na podstawie montażowej
Modele EDA/CAD
LC1G150LSEA Modele
Kategoria
Prąd znamionowy styku
150 A
Napięcie przełączania
1000VAC, 460VDC - Max
Temperatura robocza
-40°C - 70°C
Typ mocowania
Montaż na podstawie montażowej
Czas pracy
70 ms
Napięcie cewki
200 - 500V~/=