LC1G115EHEA
Numer produktu DigiKey
4008-LC1G115EHEA-ND
Producent
Numer produktu producenta
LC1G115EHEA
Opis
CONTACTORTESYSGIGA115 3P ADV48-1
Szczegółowy opis
Stycznik SPST-NO (3 Form A) 115 A Cewka Montaż na podstawie montażowej
Modele EDA/CAD
LC1G115EHEA Modele
Kategoria
Prąd znamionowy styku
115 A
Napięcie przełączania
1000VAC, 460VDC - Max
Temperatura robocza
-25°C - 60°C