LC1G115BEEA
Numer produktu DigiKey
4008-LC1G115BEEA-ND
Producent
Numer produktu producenta
LC1G115BEEA
Opis
CONTACTORTESYSGIGA115 3P ADV 24-
Standardowy czas realizacji przez producenta
5 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Stycznik SPST-NO (3 Form A) 115 A Czerwona dioda LED, 24 - 48V~/= Cewka Montaż na podstawie montażowej
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
LC1G115BEEA Modele
Kategoria
Prąd znamionowy styku
115 A
Producent
Schneider Electric
Napięcie przełączania
1000VAC, 460VDC - Max
Seria
Funkcje
Styki pomocnicze
Opakowanie
Skrzynka
Styl zakończenia
Złącze kwadratowe oczkowe
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-25°C - 60°C
Typ mocowania
Montaż na podstawie montażowej
Czas pracy
70 ms
Napięcie cewki
Czerwona dioda LED, 24 - 48V~/=