LC1F780F7 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
Schneider Electric
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Schneider Electric
W magazynie: 1
Arkusz danych
W magazynie: 0
Stycznik SPST-NO (3 Form A) 780 A 110V~ Cewka Montaż na podstawie montażowej
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
LC1F780F7
Numer produktu DigiKey
4008-LC1F780F7-ND
Producent
Numer produktu producenta
LC1F780F7
Opis
CONTAC TO R TESYS LC1F 3P AC3 44
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
LC1F780F7 Modele
Kategoria
Prąd znamionowy styku
780 A
Producent
Napięcie przełączania
1000VAC, 460VDC - Max
Seria
Styl zakończenia
Zacisk główkowy
Temperatura robocza
-5°C - 55°C
Status części
Aktywny
Napięcie wymuszenia działania
93,5V~
Typ mocowania
Montaż na podstawie montażowej
Napięcie wymuszenia zwolnienia
22V~
Napięcie cewki
110V~