LC1D95P7
Numer produktu DigiKey
4008-LC1D95P7-ND
Producent
Numer produktu producenta
LC1D95P7
Opis
CONTACTOR TESYS DECA 95A 3P 230V
Szczegółowy opis
Stycznik SPST-NO (3 Form A) 95 A 230V~ Cewka Montaż na podstawie montażowej
Modele EDA/CAD
LC1D95P7 Modele
Kategoria
Napięcie przełączania
1000V~ (maks.)
Styl zakończenia
Zacisk główkowy
Temperatura robocza
-40°C - 70°C
Status części
Aktywny
Napięcie wymuszenia działania
195,5V~
Typ mocowania
Montaż na podstawie montażowej
Napięcie wymuszenia zwolnienia
69V~
Napięcie cewki
230V~
Czas pracy
35 ms
Forma styku
SPST-NO (3 Form A)
Czas zwalniania
20 ms
Prąd znamionowy styku
95 A