LC1D95BD
Numer produktu DigiKey
4008-LC1D95BD-ND
Producent
Numer produktu producenta
LC1D95BD
Opis
CONTACTOR 95A 1F+1O 24V CC
Szczegółowy opis
Stycznik SPST-NO (3 Form A) 95 A 24V= Cewka Podstawa montażowa, szyna DIN
Modele EDA/CAD
LC1D95BD Modele
Kategoria
Napięcie przełączania
1000V~ (maks.)
Styl zakończenia
Zacisk główkowy
Temperatura robocza
-40°C - 70°C
Status części
Aktywny
Napięcie wymuszenia działania
20,4V=
Typ mocowania
Podstawa montażowa, szyna DIN
Napięcie wymuszenia zwolnienia
2,4V=
Napięcie cewki
24V=
Czas pracy
130 ms
Forma styku
SPST-NO (3 Form A)
Czas zwalniania
35 ms
Prąd znamionowy styku
95 A