LC1D80AQ7 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Schneider Electric
W magazynie: 0
Arkusz danych
Stycznik SPST-NO (3 Form A) 80 A 380V~ Cewka Podstawa montażowa, szyna DIN
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
TeSys Deca-The New Generation Motor Starters
SEN66 Air Quality Monitor Sensor Evaluation Kit - Unboxing | DigiKey
LC1D80AQ7
Numer produktu DigiKey
4008-LC1D80AQ7-ND
Producent
Numer produktu producenta
LC1D80AQ7
Opis
TESYS 3P EVLK CTR 80A 37KW AC3 3
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
LC1D80AQ7 Modele
Kategoria
Napięcie przełączania
690V~, 300V= - (maks.)
Funkcje
Styki pomocnicze
Seria
Styl zakończenia
Zacisk główkowy
Temperatura robocza
-40°C - 70°C
Status części
Aktywny
Napięcie wymuszenia działania
323V~
Typ mocowania
Podstawa montażowa, szyna DIN
Napięcie wymuszenia zwolnienia
114V~
Napięcie cewki
380V~
Czas pracy
26 ms
Forma styku
SPST-NO (3 Form A)
Czas zwalniania
19 ms
Prąd znamionowy styku
80 A