LC1D80AEHE
Numer produktu DigiKey
4008-LC1D80AEHE-ND
Producent
Numer produktu producenta
LC1D80AEHE
Opis
TESYS CONTACTOR-3P-AC3- <= 440V
Szczegółowy opis
Stycznik SPST-NO (3 Form A) 80 A Cewka Podstawa montażowa, szyna DIN
Modele EDA/CAD
LC1D80AEHE Modele
Kategoria
Prąd znamionowy styku
80 A
Napięcie przełączania
690V~ (maks.)
Seria
Funkcje
Styki pomocnicze
Styl zakończenia
Zacisk główkowy
Temperatura robocza
-40°C - 70°C