LC1D65AV7
Numer produktu DigiKey
4008-LC1D65AV7-ND
Producent
Numer produktu producenta
LC1D65AV7
Opis
TESYS 3P EVLK CTR 65A 30KW AC3 4
Szczegółowy opis
Stycznik SPST-NO (3 Form A) 65 A 400V~ Cewka Podstawa montażowa, szyna DIN
Modele EDA/CAD
LC1D65AV7 Modele
Kategoria
Napięcie przełączania
690V~, 300V= - (maks.)
Styl zakończenia
Zacisk główkowy
Temperatura robocza
-40°C - 70°C
Napięcie wymuszenia działania
320 V-
Napięcie wymuszenia zwolnienia
120V~
Napięcie cewki
400V~
Prąd znamionowy styku
65 A