LC1D65AFE7
Numer produktu DigiKey
4008-LC1D65AFE7-ND
Producent
Numer produktu producenta
LC1D65AFE7
Opis
TESYS 3P EVLK CTR 65A 30KW AC3 1
Szczegółowy opis
Stycznik SPST-NO (3 Form A) 65 A 115V~ Cewka Podstawa montażowa, szyna DIN
Modele EDA/CAD
LC1D65AFE7 Modele
Kategoria
Napięcie przełączania
690V~, 300V= - (maks.)
Styl zakończenia
Zacisk główkowy
Temperatura robocza
-40°C - 70°C
Napięcie wymuszenia działania
92V~
Napięcie wymuszenia zwolnienia
34,5V~
Napięcie cewki
115V~
Prąd znamionowy styku
65 A