LC1D50AD7
Numer produktu DigiKey
4008-LC1D50AD7-ND
Producent
Numer produktu producenta
LC1D50AD7
Opis
TESYS 3P EVLK CTR 50A 22KW AC3 4
Szczegółowy opis
Stycznik SPST-NO (3 Form A) 50 A 42V~ Cewka Podstawa montażowa, szyna DIN
Modele EDA/CAD
LC1D50AD7 Modele
Kategoria
Napięcie przełączania
690V~, 300V= - (maks.)
Skrzynka
Temperatura robocza
-40°C - 70°C
Napięcie wymuszenia działania
33,6V~
Napięcie wymuszenia zwolnienia
12,6V~
Napięcie cewki
42V~
Czas pracy
26 ms
Forma styku
SPST-NO (3 Form A)
Czas zwalniania
19 ms
Prąd znamionowy styku
50 A