LC1D50AB7
Numer produktu DigiKey
4008-LC1D50AB7-ND
Producent
Numer produktu producenta
LC1D50AB7
Opis
TESYS 3P EVLK CTR 50A 22KW AC3 2
Szczegółowy opis
Stycznik SPST-NO (3 Form A) 50 A 24V~ Cewka Podstawa montażowa, szyna DIN
Modele EDA/CAD
LC1D50AB7 Modele
Kategoria
Napięcie przełączania
690V~, 300V= - (maks.)
Styl zakończenia
Zacisk główkowy
Temperatura robocza
-40°C - 70°C
Status części
Aktywny
Napięcie wymuszenia działania
20,4V~
Typ mocowania
Podstawa montażowa, szyna DIN
Napięcie wymuszenia zwolnienia
7,2V~
Napięcie cewki
24V~
Czas pracy
26 ms
Forma styku
SPST-NO (3 Form A)
Czas zwalniania
19 ms
Prąd znamionowy styku
50 A