LC1D50A6BBE
Numer produktu DigiKey
4008-LC1D50A6BBE-ND
Producent
Numer produktu producenta
LC1D50A6BBE
Opis
TESYS CONT 3P 50A AC3 NO+NC 24V
Szczegółowy opis
Stycznik SPST-NO (3 Form A) 50 A 24V= Cewka Podstawa montażowa, szyna DIN
Modele EDA/CAD
LC1D50A6BBE Modele
Kategoria
Napięcie przełączania
690V~ (maks.)
Styl zakończenia
Złącze kwadratowe oczkowe
Temperatura robocza
-40°C - 70°C
Status części
Aktywny
Napięcie wymuszenia działania
19,2V=
Typ mocowania
Podstawa montażowa, szyna DIN
Napięcie wymuszenia zwolnienia
2,4V=
Napięcie cewki
24V=
Czas pracy
65 ms
Forma styku
SPST-NO (3 Form A)
Czas zwalniania
80 ms
Prąd znamionowy styku
50 A