LC1D40P7
Numer produktu DigiKey
4008-LC1D40P7-ND
Producent
Numer produktu producenta
LC1D40P7
Opis
CONTACTOR 40A 1F+1O 230V 50/60
Szczegółowy opis
Stycznik SPST-NO (3 Form A) 40 A 230V~ Cewka Podstawa montażowa, szyna DIN
Modele EDA/CAD
LC1D40P7 Modele
Kategoria
Prąd znamionowy styku
40 A
Napięcie przełączania
690V~ (maks.)
Napięcie wymuszenia działania
184V~
Napięcie wymuszenia zwolnienia
69V~
Napięcie cewki
230V~