LC1D40M7
Numer produktu DigiKey
4008-LC1D40M7-ND
Producent
Numer produktu producenta
LC1D40M7
Opis
3P OLD CONT 22KW 1NO 1NC 220VAC
Standardowy czas realizacji przez producenta
5 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Stycznik SPST-NO (3 Form A) 40 A 220V~ Cewka Podstawa montażowa, szyna DIN
Modele EDA/CAD
LC1D40M7 Modele
Kategoria
Prąd znamionowy styku
40 A
Napięcie przełączania
690V~ (maks.)
Seria
Funkcje
Styki pomocnicze
Napięcie wymuszenia działania
176V~
Napięcie wymuszenia zwolnienia
66V~
Napięcie cewki
220V~