LC1D40AE7
Numer produktu DigiKey
4008-LC1D40AE7-ND
Producent
Numer produktu producenta
LC1D40AE7
Opis
TESYS 3P EVLK CTR 40A 18,5KW AC3
Standardowy czas realizacji przez producenta
9 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Stycznik SPST-NO (3 Form A) 40 A 48V~ Cewka Podstawa montażowa, szyna DIN
Modele EDA/CAD
LC1D40AE7 Modele
Kategoria
Napięcie przełączania
690V~, 300V= - (maks.)
Funkcje
Styki pomocnicze
Skrzynka
Temperatura robocza
-40°C - 70°C
Napięcie wymuszenia działania
38,4V~
Napięcie wymuszenia zwolnienia
14,4V~
Napięcie cewki
48V~
Czas pracy
26 ms
Forma styku
SPST-NO (3 Form A)
Czas zwalniania
19 ms
Prąd znamionowy styku
40 A