LC1D40ABBE
Numer produktu DigiKey
4008-LC1D40ABBE-ND
Producent
Numer produktu producenta
LC1D40ABBE
Opis
TESYS CONTACTOR-3P-AC3- <= 440V
Standardowy czas realizacji przez producenta
5 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Stycznik SPST-NO (3 Form A) 40 A 24V= Cewka Podstawa montażowa, szyna DIN
Modele EDA/CAD
LC1D40ABBE Modele
Kategoria
Napięcie przełączania
690V~ (maks.)
Funkcje
Styki pomocnicze, dioda
Skrzynka
Temperatura robocza
-40°C - 70°C
Napięcie wymuszenia działania
19,2V=
Napięcie wymuszenia zwolnienia
2,4V=
Napięcie cewki
24V=
Czas pracy
65 ms
Forma styku
SPST-NO (3 Form A)
Czas zwalniania
120 ms
Prąd znamionowy styku
40 A