LC1D32Q7
Numer produktu DigiKey
4008-LC1D32Q7-ND
Producent
Numer produktu producenta
LC1D32Q7
Opis
TESYS CONTACTOR
Szczegółowy opis
Stycznik SPST-NO (3 Form A) 32 A 380V~ Cewka Podstawa montażowa, szyna DIN
Modele EDA/CAD
LC1D32Q7 Modele
Kategoria
Napięcie przełączania
690V~, 300V= - (maks.)
Styl zakończenia
Zacisk główkowy
Temperatura robocza
-40°C - 70°C
Status części
Aktywny
Napięcie wymuszenia działania
323V~
Typ mocowania
Podstawa montażowa, szyna DIN
Napięcie wymuszenia zwolnienia
114V~
Napięcie cewki
380V~
Czas pracy
22 ms
Forma styku
SPST-NO (3 Form A)
Czas zwalniania
19 ms
Prąd znamionowy styku
32 A