LC1D32ED
Numer produktu DigiKey
4008-LC1D32ED-ND
Producent
Numer produktu producenta
LC1D32ED
Opis
TESYS3P CTR 32A AC3 15KW1NO1NC48
Szczegółowy opis
Stycznik SPST-NO (3 Form A) 32 A 48V= Cewka Podstawa montażowa, szyna DIN
Modele EDA/CAD
LC1D32ED Modele
Kategoria
Napięcie przełączania
690V~, 300V= - (maks.)
Funkcje
Styki pomocnicze, dioda
Seria
Styl zakończenia
Zacisk główkowy
Temperatura robocza
-40°C - 70°C
Status części
Aktywny
Napięcie wymuszenia działania
33,6V=
Typ mocowania
Podstawa montażowa, szyna DIN
Napięcie wymuszenia zwolnienia
4,8V=
Napięcie cewki
48V=
Czas pracy
72.45 ms
Forma styku
SPST-NO (3 Form A)
Czas zwalniania
24 ms
Prąd znamionowy styku
32 A