LC1D25JL jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Schneider Electric
W magazynie: 0
Arkusz danych
Stycznik SPST-NO (3 Form A) 25 A 12V= Cewka Podstawa montażowa, szyna DIN
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
TeSys Deca-The New Generation Motor Starters
SEN66 Air Quality Monitor Sensor Evaluation Kit - Unboxing | DigiKey
LC1D25JL
Numer produktu DigiKey
4008-LC1D25JL-ND
Producent
Numer produktu producenta
LC1D25JL
Opis
TESYS CONTACTOR
Standardowy czas realizacji przez producenta
5 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
LC1D25JL Modele
Kategoria
Napięcie przełączania
690V~, 300V= - (maks.)
Producent
Schneider Electric
Funkcje
Styki pomocnicze
Seria
Styl zakończenia
Zacisk główkowy
Opakowanie
Skrzynka
Temperatura robocza
-40°C - 70°C
Status części
Aktywny
Napięcie wymuszenia działania
9,6V=
Typ mocowania
Podstawa montażowa, szyna DIN
Napięcie wymuszenia zwolnienia
1,2V=
Napięcie cewki
12V=
Czas pracy
88.55 ms
Forma styku
SPST-NO (3 Form A)
Czas zwalniania
30 ms
Prąd znamionowy styku
25 A