LC1D12U7
Numer produktu DigiKey
4008-LC1D12U7-ND
Producent
Numer produktu producenta
LC1D12U7
Opis
TESYS CONTACTOR 12A 1F+1O 240V 5
Standardowy czas realizacji przez producenta
5 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Stycznik SPST-NO (3 Form A) 12 A 240V~ Cewka Podstawa montażowa, szyna DIN
Modele EDA/CAD
LC1D12U7 Modele
Kategoria
Napięcie przełączania
690V~, 300V= - (maks.)
Funkcje
Styki pomocnicze
Temperatura robocza
-40°C - 70°C
Status części
Aktywny
Napięcie wymuszenia działania
192V~
Napięcie wymuszenia zwolnienia
72V~
Napięcie cewki
240V~
Czas pracy
22 ms
Czas zwalniania
19 ms
Prąd znamionowy styku
12 A