LC1D12ED
Numer produktu DigiKey
4008-LC1D12ED-ND
Producent
Numer produktu producenta
LC1D12ED
Opis
TESYS3P CTR12A AC3 5.5KW1NO1NC48
Standardowy czas realizacji przez producenta
5 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Stycznik SPST-NO (3 Form A) 12 A 48V= Cewka Podstawa montażowa, szyna DIN
Modele EDA/CAD
LC1D12ED Modele
Kategoria
Napięcie przełączania
690V~, 300V= - (maks.)
Funkcje
Styki pomocnicze, tłumik
Temperatura robocza
-40°C - 70°C
Status części
Aktywny
Napięcie wymuszenia działania
33,6V=
Napięcie wymuszenia zwolnienia
4,8V=
Napięcie cewki
48V=
Czas pracy
72.45 ms
Czas zwalniania
24 ms
Prąd znamionowy styku
12 A