K10D004QCH
Numer produktu DigiKey
4008-K10D004QCH-ND
Producent
Numer produktu producenta
K10D004QCH
Opis
SWITCH SELECT 2POS SPST 6A 120V
Standardowy czas realizacji przez producenta
5 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Przełączniki wybierakowe 2 pozycyjne SPST 120 V Montaż panelowy
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
K10D004QCH Modele
Kategoria
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
120 V
Producent
Schneider Electric
Napięcie znamionowe - prąd stały
24 V
Seria
Oświetlenie
Niepodświetlane
Opakowanie
Skrzynka
Typ mocowania
Montaż panelowy
Status części
Aktywny
Styl zakończenia
Zacisk główkowy
Typ
Standard
Stopień ochrony
IP65 - pyłoszczelność, odporność na olej i wodę
Obwód
SPST
Temperatura robocza
-20°C - 55°C
Liczba pozycji
2
Okres trwałości mechanicznej
1000000 cykli
Funkcja przełącznika
On-Off
Okres trwałości elektrycznej
100,000,000 cykli
Prąd znamionowy (A)
6A (AC), 10A (DC)