JDL26150
Numer produktu DigiKey
4008-JDL26150-ND
Producent
Numer produktu producenta
JDL26150
Opis
MOLDED CASE CIRCUIT BREAKER 600V
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Wyłączniki automatyczne Termiczna magnetyczna 150A 600 V ~ 250 V = Przełącznik Montaż na podstawie montażowej
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
JDL26150 Modele
Kategoria
Prąd znamionowy (A)
150A
Producent
Schneider Electric
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
600 V
Seria
Napięcie znamionowe - prąd stały
250 V