HJL36150U31X
Numer produktu DigiKey
4008-HJL36150U31X-ND
Producent
Numer produktu producenta
HJL36150U31X
Opis
MOLDED CASE CIRCUIT BREAKER 600V
Standardowy czas realizacji przez producenta
5 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Wyłączniki automatyczne Półprzewodnikowe 150A 690 V ~ = Przełącznik Montaż na podstawie montażowej
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
HJL36150U31X Modele
Kategoria
Prąd znamionowy (A)
150A
Producent
Schneider Electric
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
690 V