HJA36150U44X
Numer produktu DigiKey
4008-HJA36150U44X-ND
Producent
Numer produktu producenta
HJA36150U44X
Opis
MOLDED CASE CIRCUIT BREAKER 600V
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Wyłączniki automatyczne Półprzewodnikowe 150A 690 V ~ = Przełącznik Szyna DIN
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
HJA36150U44X Modele
Kategoria
Prąd znamionowy (A)
150A
Producent
Schneider Electric
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
690 V