BSH1401T31A1A
Numer produktu DigiKey
4008-BSH1401T31A1A-ND
Producent
Numer produktu producenta
BSH1401T31A1A
Opis
MOTOR 140 IP65 KEYED INC NOBRK S
Standardowy czas realizacji przez producenta
5 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Silnik prądu zmiennego Serwosilnik 4000obr./min 2,2kW 480V~
Kategoria
Moment obrotowy - znamionowy (oz-in / mNm)
1080,5 / 7630
Producent
Schneider Electric
Moc - znamionowa
2,2kW
Seria
Rozmiar / wymiar
Kwadratowe - 5,512" x 5,512" (140,00mm x 140,00mm)
Opakowanie
Skrzynka
Średnica - wału
0,945" (24,00mm)
Status części
Aktywny
Długość - wału i łożyska
1,969" (50,00mm)
Typ
Silnik prądu zmiennego
Rozstaw otworów mocujących
5,118" (130,00mm)
Funkcja
Serwosilnik
Styl zakończenia
Złącze
Napięcie - znamionowe
480V~